Обмін та повернення

В інтернет-магазині «Ваша Оптика» реалізується тільки оригінальний товар, на який надається гарантія.

ГАРАНТІЯ

При виробничому браку ми можемо забрати лінзи на експертизу та якщо дефект підтверджується, зробити або обмін товару, або повернення коштів. Лінза повинна бути повернена в контейнері з розчином та з блістером, в якому вона перебувала. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару. Претензії на можливий дефект лінзи приймаються від покупців, якщо лінзи носяться не вперше. Ми цінуємо і піклуємося про наших клієнтів, тому намагаємося зробити повернення товару максимально швидко та зручно.

Повернення контактних лінз

Повернення м’яких контактних лінз та розчинів, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

Повернення товару при отриманні

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки у своїй непошкодженій оригінальній упаковці.